napisz o swojej bizuterii

wpis w: Wasze opinie | 36
frontBardzo się cieszymy, że chcesz podzielić się z nami swoją opinią,
swoim odczuciem czy doznaniami.
Każdy kto posiada naszą biżuterie staje się częścią nas.
Dziękujemy
Magda i Adam

36 Responses

 1. Kasia

  Kasia,
  dziś z sentymentu odwiedziłam stronę Pani Magdy, która 3 lata temu sprawiła, że co dzień rozkoszuje się widokiem obraczki na moim palcu „odbyt szczura”. Polecam bo każda jest wyjątkowa, skrojona na miarę. Mąż ma „rosyjska ruletkę niepoprawna politycznie”, która również wzbudza zainteresowanie. Dziękuję i polecam tym, którzy docenia wyjątkowość!

 2. Patrycja Opach

  Kiedy w 2010 na Tattoofest w Krakowie Pan Adam wręczył nam ulotkę i zobaczyliśmy jego biżuterię, nie mieliśmy cienia wątpliwości, że to jest właśnie TO! Kilka miesięcy później byliśmy już szczęśliwymi nowożeńcami z oryginalną biżuterią. Moja radość nie trwała długo, gdyż już rok później moja obrączka ‚Sabina biczowana’ popłynęła z nurtem bieszczadzkiego Sanu.. lamentom nie było końca. Uwaga-przez kolejnych 10 lat tak lamentowałam, bo przecież ciagle były ‚ważniejsze’ wydatki ? Dziś w 2020 roku, wiem, że mąż celowo tak długo czekał i zrobił mi najlepszą niespodziankę z okazji 10 rocznicy ślubu jaką mogłam sobie wymarzyć- zabrał mnie do Tych do Pani Magdy i kazał mierzyć 🙂 Pani Magda stworzyła dla nas dokładnie taką samą obrączkę! Korzystając z okazji, zamówiłam również ‚Odbyt szczura’ obrączkę o której marzyłam, bo zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia! Charakter tej obrączki oraz kontrowersyjna nazwa odpowiadały całkowicie mojemu usposobieniu! I tutaj czapki z głów dla Pani Magdy- dziękuje za wykonanie obrączek dokładnie wg moich próśb. Warto było czekać te 10 lat, aby wrócić tutaj na zakupy. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, że jeszcze kiedyś się spotkamy!

 3. B

  Witam,

  3 lata brałem ślub – zdecydowaliśmy się wtedy na obrączki Pana A.H. i… nie jesteśmy rozczarowani. Proste, ale nie prostackie – w prostocie tkwi siła.
  Bardzo dziękujemy!
  Od tych 3 lat noszę się z zamiarem zakupu Rosyjskiej Ruletki, ale wciąż nowe wydatki i odwlekam w czasie, miejmy nadzieję, że wkrótce kupię niepoprawną politycznie.
  Poza tym, cholernie podoba Mnie się logo Pana A.H. kolorystyka, wzór 🙂
  Nie wiem, ale od razu jak spotkałem się z biżuterią p. Adama, to przyszedł Mi na myśl St. Szukalski… i chyba coś w tym jest.
  Gratulacje za normalność w tych niemnormalnych czasach (również i w sztuce).

  Łącze pozdrowienia –

  B

 4. Izabella

  W czerwcu świętujemy drugą rocznicę ślubu. Mamy obrączki Legend ( moja z brylantem).Ja nie mogę nawet na chwilę zdjąć mojej obrączki bo … kłócimy się z mężem. Strasznie tego nie lubię więc pozostaje mi tylko jedno.Noszę moją obrączkę o każdej porze dnia i nocy.Nie rozstaję się z nią cokolwiek bym nie robiła.
  Chyba to musi być jakaś magia.
  Dodam że nigdy nie zdecydowalibyśmy się na inne obrączki niż tytanowe bo oboje z mężem nie lubimy złota.A mnie pozostaje tylko jedno:mieć obrączkę ZAWSZE.Żeby już nigdy nie kłócić się z mężem.

 5. Tytus

  Patrzę na obrączkę od pana Adama które z żona nosimy od 12 lat i myśle
  Warto było ????
  Pozdrawiam

 6. Wioletta Krakowska

  Witam Serdecznie
  Panie Adamie bardzo dziękuję za cylinder, który od soboty znów znajduje się na palcu serdecznym mojego męża .

  „Człowiek jest wielki nie przez to, co ma,
  nie przez to, kim jest,
  lecz przez to,
  czym dzieli się z innymi.
  Jan Paweł II,

  – dziękuje że Podzielił się Pan z nami swoją sztuką
  Z wyrazami szacunku Dla Pana oraz Małżonki
  Wioletta Krakowska

 7. Artur

  Panie Adamie, Pani Magdo szkoda, że na świecie jest tak mało ludzi, którzy potrafią wyrazić siebie poprzez sztukę w taki sposób jak Wy to robicie.
  Moja „Rosyjska Ruletka” nr 505 jest czymś po prostu pięknym, aż ciężko mi wyrazić w słowach mój zachwyt tym pierścieniem. Na pewno będę go nosił z dumą i satysfakcją zwłaszcza, że jest to prezent od mojej żony 🙂
  Samo wykonanie jak i rozmiar obrączki idealne. Powodzenia w dalszej twórczości. Pozdrawiam i do usłyszenia.

  Z szacunkiem Artur Niewierski

 8. Marek Zakrzewski

  Osiem lat temu zamówiłem na swoje 65-te urodziny sygnet – RULETKĘ .
  Po dzień dzisiejszy wzbudza ona sensacje tak w Vancuverze jak i u „rozwiniętych ” artystycznie sąsiadów na południu . Serdeczne dzięki i pozdrowienia z Canady.

  Marek Zakrzewski

 9. Julia

  Pięknie dziękuję za wykonanie dla mnie cudownego Sabotażu 🙂
  Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale marzyłam o tym pierścionku od 12 lat.
  Odkąd zobaczyłam go na palcu koleżanki wszystkie inne porównywałam do tego, kupowałam srebrne z cyrkonią, choć troszkę podobne właśnie do niego.
  Wczoraj dostałam Sabotaż od mojego chłopaka i nie mogę w to uwierzyć! szaleję z radości 🙂
  Teraz nie mam już potrzeby oglądać wystaw z biżuterią, szukać podobnych.. bo najpiękniejszy pierścionek świata jest już na moim palcu 🙂

  Dziękuję Panu
  Jest Pan wielkim artystą..

  Julita

 10. Andrzej Botorek

  Witam Pana Kreatora!
  Mam nadzieje że będziemy mieli okazje się jeszcze spotkać .
  Zachwalam Pańskie projekty jak tylko mam taką okazję i polecam również Pańską stronę. mam nadzieję że uzbieram znów na kolejną „ROSYJSKĄ RULETKĘ” niestety poprzednia została skradziona (numer 36)
  nosiłem ją z dumą wierze że niebawem będę mógł robić to ponownie.
  Z wyrazami Szacunku i Poważania Dla Pana i Pańskiej Sztuki Andrzej Botorek…

 11. Ania

  Panie Adamie, to najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek otrzymałam od mojego chłopaka. Bardzo dziękuje. Z pewnością zwrócimy się razem do Pana po obrączki ślubne:)
  Pozdrawiam Ania

 12. Katarzyna

  Witam Panie Adamie

  wczoraj dotarły do mnie obrączki Rosyjska Ruletka.
  Są naprawdę zjawiskowe!
  Zdjęcie nie oddaje tak dobrze ich wyglądu jak rzeczywistość.
  Rozmiary mój jak i męża dobrane idealnie!
  Od razu założyliśmy je i prezentują się faktycznie fantastycznie.
  Od wczoraj już kilka osób zdążyło mnie zapytać co ja mam takiego fajnego na palcu!

  Bardzo Panu dziękuję!!
  I mam nadzieje ze może za jakąś chwilę wrócę jeszcze po coś ciekawego z Pańskiej kolekcji!
  Bo nie ukrywam że bardzo mi się podobają Pana cudeńka!

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Katarzyna

 13. groniu

  Jest pan artysta przez duże A,mamy obrączki rok,są rewelacyjne, zwracają uwagę postronnych,szczególnie pańskie logo, które staram się żeby zawsze było na górze i widoczne.Jesteśmy dumni ze dzięki tej biżuterii czujemy się wyjątkowo.

 14. Krystian Lewandowski

  Witam.
  Bardzo dziękuję za błyskawiczne zrealizowanie zamówienia. Obrączki są fantastyczne. Na żywo 100% lepiej się prezentują niż na zdjęciach.
  Jeszcze raz dziękuję i życzę Panu sukcesów w pracy artystycznej.
  Pozdrawiam
  Krystian Lewandowski.

 15. A.B.

  Witam ponownie!
  Bardzo dziękuję za tak szybkie wykonanie i dostarczenie sygnetu, nie miałam najmniejszego problemu z przesyłką. I oczywiście jak zobaczyłam sygnet, to po prostu musiałam podarować go mężowi wcześniej 🙂 !!! Rozmiar idealny ! No i małżonek „szczęśliwy jak dziecko” !
  Z całą pewnością dołączymy do grona Pana klientów…!
  Serdecznie pozdrawiam
  Ania

 16. J. i M. Sz.

  Witam Panie Adamie, mija rok jak zamówiliśmy i jak otrzymaliśmy symbol naszego związku Pana autorstwa. Obrączki są naszym skarbem, dbamy o nie, pielęgnujemy i rekomendujemy gdzie się tylko da! Z okazji tego roku chcę ponowić moje podziękowania. Zawdzięczamy Panu wbrew pozorom wiele i oboje z mężem DZIĘKUJEMY!

 17. Tomek Pająk

  Witam!
  Otrzymałem dzisiaj obrączkę od Pana i w momencie kiedy założyłem ją na palec poczułem się jak Gollum z Władcy Pierścieni. Sam fakt, że od momentu zamówienia do momentu otrzymania obrączki minęło 24 godziny mówi sam za siebie. Zdaję sobie sprawę, że był to szczęśliwy zbieg okoliczności, nie mniej w momencie składania zamówienia zaznaczyłem, że na czasie akurat mi nie zależy. Wracając do samej obrączki, to zdawałem sobie sprawę, że będzie piękna, bo widziałem już wcześniej Pańskie prace, ale własna na palcu wygląda oszałamiająco. Polecam każdemu, który szuka w biżuterii czegoś więcej niż symbolu. Pańskie obrączki to po prostu Sztuka przez duże „S”!
  Bardzo Panu dziękuję!
  Pozdrawiam serdecznie!

 18. A.B.

  Witam serdecznie,

  niedawno wykonał Pan na moje zamówienie Rosyjską Ruletkę z brylantem w miejsce kuli. Wedle mojej myśli, miał to być pierścień zaręczynowy inny niż wszystkie, doskonale odzwierciedlający charakter mój i mojej wybranki (zwłaszcza jej, bo to na jej palcu znalazł swe miejsce). Pierścień, zgodnie z moim planem, wręczyłem podczas jednego z moich koncertów, wywołując aplauz i łzy wzruszenia wśród widowni i łzy radości u mojej Wybranki. Nie mogłem wybrać lepiej. Kobieta mojego życia, a teraz już narzeczona, wciąż zachwyca się Pana pracą. Jedni chwalą nas za nietypowy wybór, u drugich – mniej otwartych – wywołuje on kontrowersje, ale przecież o to nam chodziło. Wyjątkowe dzieła tworzone są z myślą o ludziach wyjątkowych. Jesteśmy pewni, że jeszcze wrócimy do Pana pracowni!

  Pozdrawiam, życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów!

  Adam

 19. Justyna i Benek

  Panie Adamie!
  My nosimy nasze obrączki od kwietnia 2009r. I nasza miłosc jest tak niezniszczalna jak obrączki Pana wykonania:D Dziękujemy…

 20. Justyna i Jakub

  Panie Adamie, właśnie dotarły do nas obrączki. Są doskonałe. Nie spodziewaliśmy się aż tak dobrego efektu. Mamy nadzieję, że będą z nami do końca. Jeszcze raz serdecznie Panu dziękujemy i życzymy masy sukcesów.

  Pozdrawiamy
  Justyna,
  Jakub.

 21. Łukasz i Jolanta

  Witamy!!!

  Przesyłka dotarła. Cała i zdrowa mile zaskakując, że już jest!!!!!!!!!!!

  Jesteśmy zachwyceni…Są piękniejsze niż na zdjęciach!!!!!!!!!

  Rozmiary idealnie pasują. Nie trzeba powiększać ani zmniejszać.

  Pięknie dziękujemy. Będziemy nosić z dumą.

  Życząc wielu zadowolonych klientów i nowych pomysłów

  pozdrawiamy

  Łukasz i Jolanta

 22. Andrzej

  Witamy. Obrączka pasuje „jak ulał” i jest piękna jak
  zawsze.
  Dziękujemy i pozdrawiamy Ania i Andrzej

 23. Iwona

  Obrączki super, bardzo fajnie się nosi, nie wyobrażam sobie dnia bez założenia jej,wiele osób podziwia i pyta się ponieważ są inne, nietypowe i wyjątkowe. Gorąco polecam !!!

 24. Angela

  Obraczke Wagina otrzymalam pod koniec 2009 roku … na zakonczenie przeszlosci i otworzenie na nowa przyszlosc … niestety przyszlosc okazala sie tez przeszloscia … jednakze mam wieki sentyment do samej obraczki i do osoby od ktorej ja otrzymalam … ma w sobie grawer ktory zawsze bedzie mi przypominal te minione chwile i osobe ktora w tych ciezkim dla mnie czasie ze mna byla … DZIEKUJE ze moge miec tak bardzo emocjonalna pamiatke bo jest na tyle wyjatkowa by moc nosic ja nie tylko z uczuciami ale i duma bo oryginalnosc jej jest bez granic …

 25. K.H.

  Witam serdecznie panie Adamie

  Z tej strony Krzysztof z Dublina. Prosze mi wybaczyc ze pisze dopiero teraz, ale ostatnimi czasy jestem bardzo zabiegany i jakos tak sie nie zlozylo… W kazdym razie obraczki dotarly do dublina okolo 2 tygodni temu. Chcialbym za nie bardzo serdecznie podziekowac !!! rozmiary idealne, wszystko jak nalezy, a co najwaniejsze, w rzeczywistosci wygladaja oszalamiajaco !!! Na prawde jestesmy, wraz z partnerka, bardzo szczesliwi ze w koncu zdecydowalismy sie na ich zamowienie. Mam nadzieje ze pierwsze nie bedzie ostatnim za razem ! bedziemy je nosic z wielka duma 🙂 Jeszcze raz bardzo serdecznie dziekuje. Przesylam serdeczne pozdrowienia dla Pana, malzonki oraz wszystkich osob ktore w choc malutkim stopniu przyczynyly sie do powstania „naszej” bizuterii 🙂

 26. Beata Kaczor

  Zamówiłam u Pana Adama obrączki ślubne. Miał to być kompromis z moim przyszłym mężem, który nie chciał obrączek, więc zgodził się na model tytanowy i wybierany przez nas indywidualnie. Ja zdecydowałam się na model Hardy z białym złotem i brylantem. Jestem zachwycona. Super się nosi i wygląda. Wyróznia mnie też z tłumu „klasycznych obrączek” i bardzo mi się to podoba. Jeszcze raz dziękuję.

 27. Marcin Krukowski

  Szanowny Panie Adamie,

  Na przełomie maja i czerwca 2007 wykonał Pan dla mnie obrączkę w rozmiarze 8,5 – to był tytan z nacięciem. Kwadratowy rubin i coś w rodzaju L z żółtego złota. Wewnątrz wygrawerował Pan napis Wonderhood. Ten pierścień posłużył mi za zaręczynowy. Przyszedł kurierem bodajże UPS, jakieś 30 minut po zakończeniu sporu z moją przyszłą żoną.

  Pół roku później nadal byliśmy jako para i zamówiliśmy u Pana obrączki, takie zwykłe – tytan plus na kobiecym brylant. A teraz od daty naszego ślubu czyli 20 października 2007 roku mijają 4 lata. Nadal mieszkamy tam gdzie mieszkaliśmy, ale mamy bardzo rzeczywiste wizje co do tego gdzie się przeniesiemy. To całkiem niedaleko. Mamy dziecko – córeczkę z lipca 2009 naprawdę nam się udała. No i właśnie dzisiaj obchodzimy taką naszą okoliczność, czwartą rocznicę ślubu.

  Dzisiaj znaleźliśmy chwilę na kontemplację obrączki, którą dla nas stworzyłeś – symbolu solidnej podstawy udanego związku. Tego co w nas. W pierścionku zaręczynowym główny element jest wykonany z tytanu i symbolizuje zasadniczo dwie kwestie. Po pierwsze trwałość po drugie prostotę. Rubin również symbolizuje dwie sprawy. Piękno – to oczywista sprawa, oraz unikalność. Bo pewnie w 90’ciu przypadkach na 100 pierścionek zaręczynowy musi mieć brylant. Trzecim tworzywem jest złoto, symbol wagi i wartości. Ale to nie wszystko, ten walec o średnicy zewnętrznej 2mm większej niż wewnętrznej ma szczelinę, która jest wypełniona jeszcze czymś – powietrzem. Lekkim a koniecznym dla życia czynnikiem zamykającym kwestię elementem układanki stanowiącej jedną z podstaw udanego związku.

  A potem zamówiliśmy obrączki. Również są proste i trwałe. Ale rzecz najważniejsza – są takie same, poza oczywistymi różnicami – żona ma brylancik. W obu figuruje data 2007-10-20, czyli jakieś 4 lata temu.

  To tyle u nas Adasiu.
  Gosia, Marcin, córka Lena i pies Kartel

 28. Beata Chyc-Potok

  Od 7-miu lat jestem zaślubiona klasyczną obrączką tytan+złoto+brylant.Wciąż zauroczona dziełem pana Adama (mężem też oczywiście),często komplementowana przez przypadkowych ludzi;jaka niezwykła ,minimalistyczna,oryginalna,itp.Ja poznaję dzieła mistrza i jest między nami, posiadaczami pana wyrobów(pomijam relacje w małżeństwach) sympatia,rodzaj porozumienia,zaryzykuję chemii.Jestem dumna,że jestem w „Hadrysiowym Gronie”. pozdrawiam

 29. Agnes W.

  Serdecznie dziękujemy za nasze obrączki , są dla nas czymś wyjątkowym , zapewne jeszcze kiedyś wrócimy

  Agnieszka i Sylwek

 30. Emilia Milewska

  Najpierw zakochaliśmy się w kruszcu jakim jest tytan, potem wymarzyliśmy sobie obrączki tytanowe w połączeniu z białym złotem. Szukając w sieci twórców takiej biżuterii natrafiliśmy na Pana Adama, nikt w Polsce nie ma takiego portfolio „tytanowego”. W sobotę z Warszawy pojechaliśmy do Pana Adama zobaczyć biżuterię na własne oczy. Biżuteria była piękna ale tak naprawdę to Pan Adam i to jakim jest człowiekiem sprawił,że wiedzieliśmy,to Jego autorstwa obrączki chcemy nosić. Pan Adam to artysta z duszą,bardzo wrażliwy na szeroko rozumiane piękno i sztukę a przy tym nieznana Mu jest zarozumiałość. Polecamy dzieła Pana Adama i przy kolejnej okazji na pewno do Niego wrócimy.
  Emilka i Tomasz

 31. Tomasz Świderek

  Sentymentalna wartość złota z pierwotnych obrączek, uczulenie żony na nikiel w żółtym złocie zawarty i świetny kontakt z panem Adamem sprawiły, że jesteśmy dzisiaj bardzo zadowolonymi „nosicielami” modelu „jeden ruchomy”. Fantastyczną wartością dodaną jest unikalny design i delikatny grzechot metalu o metal. Panie Adamie – bardzo dziękuję.

 32. Adrian Polaczek

  Bardzo ładne takie artystyczne, mnie najbardziej podobają się obrączki z tytanu połączone ze złotem, są piękne, no i cena mogą swobodnie konkurować z złotymi, tym bardziej że złote są bardzo drogie a te z tytanu z odrobiną złota wyglądają jak za darmo.
  pozdrawiam serdecznie

 33. Anna Surdy - Słyk

  Jako pierścionek zaręczynowy wybrałam sobie obrączkę sabotage i taką też dostałam ponad cztery lata temu od mojego obecnego męża. Obrączki ślubne też wybraliśmy z oferty Pana Adama i dzięki nim jesteśmy wyjątkowi. Mnóstwo ludzi zwraca uwagę na naszą biżuterię,współpracownicy,ekspedientka w sklepie, nowo poznawani ludzie i zawsze spotykamy się z pozytywnymi opiniami wrecz pełnymi zachwytu.

 34. KW

  Witam ponownie,

  Obrączka dotarła (Jeden Ruchomy – przyp. AH), bardzo bardzo dziękuję – jest niezwykła, oddycha, żyje, ma to coś – „coś, co trzeba chwytać pazurami” :))))))))

  Jeszcze raz wielkie dzięki.

 35. Tom Grab

  Piękna biżuteria… Mówi to osoba, która generalnie biżuterii nie lubi i przemawia do niej tylko ułamek tego,co podawane jest masom… Surowość, elegancki minimalizm… Taka jest, taki jestem… Ciągnie swój do swego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *